🚚 Darmowa dostawa DHL od 250 zł
>>Excelencia Oliwki zielone cupsy 2x30g
Excelencia Oliwki zielone cupsy 2 x 30 g
Oliwki na wynos w wygodnej formie – Excelencia Oliwki zielone cupsy 2 x 30 g to zielone oliwki w jednoporcjowych kubeczkach.
Idealne do plecaka, lunchboxu i na drogę, jako przekąska oraz dodatek do sałatek i deski przekąsek.
Otwórz kubeczek i zajadaj się w każdej chwili! Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Opis
Excelencia Oliwki zielone cupsy 2x30g
Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.
Oliwki Snack&Go! – Mała przyjemność wprost ze słonecznej Hiszpanii
Oliwki zielone drylowane Excelencia to pyszna i wygodna przekąska, idealna na każdą okazję. Opakowanie zawiera dwa poręczne kubeczki po 30 g, które łatwo zabrać ze sobą, niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, w pracy, szkole, czy na pikniku.
Hiszpańska jakość
Oliwki pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych, najszlachetniejszych odmian, które dojrzewają w słońcu południowej Hiszpanii. To właśnie tam nabierają swojego wyjątkowego, delikatnego, a jednocześnie wyrazistego smaku i intensywnego aromatu.
Składniki:
woda, oliwki zielone, sól, stabilizator: glukonian żelazawy.
Wartość odżywcza
w 100 g (po odsączeniu):
wartość energetyczna: 707 kJ / 172 kcal
Tłuszcz: 18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 1 g
Sól: 3 g
Sposób przechowywania:
po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.
Uwagi:
może zawierać pestki oliwek lub fragmenty pestek oliwek.
Kraj pochodzenia:
Hiszpania
Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:
Develey Polska Sp. z o.o., ul. Platerówek 3, 03-308 Warszawa
Informacje dodatkowe
| Waga | 60 g |
|---|---|
| Marka | Develey |
| EAN | 8410971036175 |
5 recenzji dla Excelencia Oliwki zielone cupsy 2x30g















SzczęśliwaRodzina (zweryfikowany) –
Wow! Lepsza jakość niż w supermarkecie. Polecam!
Bartek95 (zweryfikowany) –
Polecam bez wahania!
TataDzieciom (zweryfikowany) –
Porównywałam z innymi – ten wygrywa. Super!
SuperZakup (zweryfikowany) –
Używam codziennie, jestem zadowolona. Zero zastrzeżeń.
SzczecinMama (zweryfikowany) –
Zamawiam regularnie. Zawsze jestem zadowolona.