Moon Brothers Napój gazowany Lemoniada soczysta rabarbar 330 ml

Opis
Moon Brothers Napój gazowany Lemoniada rabarbar 330 ml
Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.
Połączenie bąbelków i rabarbaru, słodyczy i owocowej kwaskowatości! Lemoniada soczysta Moon Brother o smaku rabarbaru świetnie orzeźwia i przyjemnie musuje – łatwiej wypić, niż powiedzieć "rabarbar"! Soczysta lemoniada nie ma w składzie konserwantów i sztucznych barwników. Napój gazowany o smaku rabarbaru świetnie sprawdzi się do posiłku, na ciepłe dni, pity w dobrym towarzystwie rodziny i przyjaciół.Składniki:
woda, cukier, sok rabarbarowy z zagęszczonego soku (16,5%), sok cytrynowy z zagęszczonego soku (3,5%), naturalny aromat, naturalny aromat cytrynowo-limetkowy, dwutlenek węgla, barwnik koncentrat soku z czarnej marchwi.Wartość odżywcza
w 100 ml:
wartość energetyczna: 140 kJ/33 kcal, tłuszcz: <0,1 g, kwasy nasycone: <0,1 g, węglowodany: 7,7 g, cukry: 7,5 g, białko: <0,5 g, sól: 0 g.Sposób przechowywania:
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.Kraj pochodzenia:
PolskaDane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:
Gladio Sp. z o.o., ul. Białostocka 1, 05-252 Karpin