Chili24.pl

Eco Naturo Płyn uniwersalny eko 1 l

Producent: Eco Naturo
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 10,48 zł 10.48
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Eco Naturo Płyn 1 l eko do mycia powierzchni drewnianych, lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych w tym z PCV, glazury oraz paneli podłogowych i ściennych eko 1 l

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 8 sztuk.

Ekologiczny, uniwersalny płyn przeznaczony jest do czyszczenia różnego rodzaju domowych powierzchni, takich jak powierzchnie drewniane, lakierowane, ceramiczne, z tworzyw sztucznych oraz panele. Przy jego pomocy wyczyścimy podłogi w większości pomieszczeń. Ekologiczny płyn może służyć także do mycia ścian z panelami lub kafelkami. Uniwersalny płyn Eco Naturo skutecznie czyści zabrudzenia i pozostawia przyjemny zapach. O jakości produktu świadczy oficjalne, europejskie oznaczenie EU Ecolabel, które otrzymują produkty o wysokich standardach zdrowotnych i jakościowych, które są przyjazne dla środowiska. Symbol „V dla Wegetarian i Wegan” oznacza, że produkt nie był testowany na zwierzętach, a w swoim składzie ma tylko składniki naturalnego pochodzenia.

Sposób użycia/Zastosowanie:

dla lekkich zabrudzeń stosować 2/3 nakrętki (20 ml) płynu na 5 l ciepłej wody, dla normalnych zabrudzeń stosować 1 nakrętkę (30 ml) płynu na 5 l ciepłej wody. Otrzymanym roztworem umyć powierzchnię, nie dopuszczając do nadmiernego przemoczenia. Nie wymaga spłukiwania. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Nie używać na niezabezpieczone powierzchnie drewniane. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Składniki:

Anioniowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa, konserwant (Potassium Sorbate).

Anionic surfactant <5%, nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum, preservative (Potassium Sorbate).

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Uwagi:

opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium