Chili24.pl

Eco Naturo Płyn do mycia naczyń eko 500 ml

Producent: Eco Naturo
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 10,29 zł 10.29
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Eco Naturo Płyn do mycia naczyń eko 500 ml

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 15 sztuk.

Ekologiczny płyn do mycia naczyń pomaga skutecznie czyścić naczynia, a przy tym nie wysusza delikatnej skóry dłoni. Płyn do mycia naczyń Eco Naturo posiada oficjalne wyróżnienie EU Ecolabel. Takie oznaczenie oznacza, że produkt jest przyjazny do środowiska, ma wysoką jakość i spełnia standardy zdrowotne. Ekologiczny płyn do mycia naczyń Eco Naturo otrzymał także oznaczenie „V dla Wegetarian i Wegan”, przyznawane produktom wysokiej jakości, ze składem pochodzenia roślinnego, które nie są testowane na zwierzętach.

Sposób użycia/Zastosowanie:

dla normalnych zabrudzeń stosować 5 ml (1 łyżeczka) płynu na 5 l ciepłej wody, dla lekkich zabrudzeń stosować 2,5 ml (1/2 łyżeczki) płynu na 5 l ciepłej wody. Ilość dozowanego płynu zależy od stopnia zabrudzenia naczyń oraz twardości wody. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Aby umyć naczynia w najbardziej ekologiczny i skuteczny sposób, zaoszczędzić wodę i energię oraz chronić środowisko, nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia i użyć zalecanej dawki. Najskuteczniej zmywa się bez nadmiernej ilości piany.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny 5 - 15%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Anionic surfactant 5 - 15%, nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum.

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Uwagi:

opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium