Chili24.pl

Eco Naturo Płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych eko 750 ml

Producent: Eco Naturo
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 16,71 zł 16.71
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Eco Naturo Płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych typu: umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura łazienkowa eko 750 ml

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.

Ekologiczny płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych można stosować w całej łazience, do utrzymania w czystości umywalki, brodzika, kabiny prysznicowej, wanny oraz armatury łazienkowej. Ekologiczny płyn do sprzątania łazienki usuwa różnego rodzaju zabrudzenia na urządzeniach sanitarnych, takie jak na przykład kamień lub osad z mydła. Preparat pozwala zachować czystość na dłużej. Pozostawia świeży zapach, a także nadaje połysk czyszczonym powierzchniom, bez konieczności polerowania. Ekologiczny płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych Eco Naturo został wyróżniony EU Ecolabel – to oficjalne, europejskie oznaczenie, przyznawane produktom przyjaznym dla środowiska, cechujących się wysokimi standardami jakościowymi i zdrowotnymi. Z kolei symbol „V dla Wegetarian i Wegan” oznacza, że preparat nie był testowany na zwierzętach i powstaje ze składników pochodzenia roślinnego.

Sposób użycia/Zastosowanie:

nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię przy pomocy rozpylacza, pozostawić na 2 minuty, następnie przetrzeć gąbką lub szmatką. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Nie stosować do powierzchni uszkodzonych oraz wrażliwych na działanie kwasów, np. aluminium, marmur, emalia. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Anionic surfactant <5%, nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum.

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Uwagi:

opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium