Chili24.pl

Eco Naturo Płyn do czyszczenia toalet eko 1 l

Producent: Eco Naturo
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 16,71 zł 16.71
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Eco Naturo Płyn do czyszczenia toalet eko 1 l

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.

Ekologiczny płyn do czyszczenia toalet pomaga utrzymać czystość w łazience. Pozwala usunąć brud i kamień z muszli klozetowych. Ekologiczny płyn do czyszczenia toalet Eco Naturo odświeża sedes i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Jest łatwy w aplikacji i wydajny. Otacza czyszczoną powierzchnię ochronną warstwą. Produkt otrzymał prestiżowe, oficjalne wyróżnienie EU Ecolabel. Symbol EU Ecolabel na opakowaniu oznacza, że wyrób jest przyjazny dla środowiska oraz spełnia wysokie standardy, zarówno jakościowe, jak i zdrowotne. Na etykiecie ekologicznego płynu do czyszczenia toalet Eco Naturo widnieje także oznaczenie „V dla Wegetarian i Wegan", polskie wyróżnienie dla produktów, które nie są testowane na zwierzętach, ze składem w całości pochodzenia roślinnego.

Sposób użycia/Zastosowanie:

nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię przy pomocy aplikatura, pozostawić na 10 minut, następnie przeczyścić szczotką. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie stosować do powierzchni uszkodzonych oraz wrażliwych na działanie kwasów, na przykład aluminium, marmur, emalia. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Anionic surfactant <5%, nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum.

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Uwagi:

wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium