Chili24.pl

Eco Naturo Płyn do czyszczenia okien eko 750 ml

Producent: Eco Naturo
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 11,59 zł 11.59
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Eco Naturo Płyn do czyszczenia okien eko 750 ml

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.

Ekologiczny płyn do czyszczenia okien przeznaczony jest do utrzymania w czystości szyb, luster, ram okiennych i parapetów. Preparat Eco Naturo ma prosty skład. Prawidłowo stosowany nie pozostawia smug. Ekologiczny płyn do czyszczenia okien posiada wyróżnienie EU Ecolabel – europejskie, oficjalne oznaczenie, które jest przyznawane produktom wysokiej jakości, o wysokich standardach zdrowotnych i przyjaznym dla środowiska. Na etykiecie znajduje się także logo „V dla Wegetarian i Wegan”. To polskie oznaczenie, które otrzymują produkty oparte na składnikach pochodzenia roślinnego, nietestowane na zwierzętach.

Sposób użycia/Zastosowanie:

rozpylić płyn bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię (szybę, lustro), następnie wytrzeć suchą, miękką ściereczką, ręcznikiem papierowym lub irchą. Do mycia ram okiennych oraz parapetów zaleca się stosować rozcieńczenie. W przypadku lekkich zabrudzeń 50 ml produktu na 5 l ciepłej wody (10 łyżeczek po 5 ml), dla normalnych zabrudzeń 100 ml produktu na 5 l ciepłej wody (20 łyżeczek po 5 ml). Umyć powierzchnię szmatką, następnie przetrzeć do sucha. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Nie używać na niezabezpieczone powierzchnie drewniane. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Składniki:

niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum.

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Uwagi:

opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium