Chili24.pl

Eco Naturo Płyn do czyszczenia kuchni eko 750 ml

Producent: Eco Naturo
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 9,42 zł 9.42
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Eco Naturo Płyn do czyszczenia kuchni eko 750 ml

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.

Ekologiczny płyn do czyszczenia kuchni pomaga utrzymać w czystości powierzchnie kuchenne. Usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, także lepki kurz i brud. Preparat otrzymał oficjalne, europejskie wyróżnienie EU Ecolabel. Oznaczenie to otrzymują artykuły przyjazne dla środowiska, o wysokich standardach jakościowych i zdrowotnych. Ekologiczny płyn do czyszczenia kuchni Eco Naturo na swojej etykiecie posiada także symbol „V dla Wegetarian i Wegan”. Oznacza to, że produkt nie był testowany na zwierzętach, a w składzie posiada tylko składniki pochodzenia roślinnego.

Sposób użycia/Zastosowanie:

zabrudzenie spryskać płynem i przetrzeć szmatką. Na mocne zabrudzenia rozpylić płyn, pozostawić na około 10 minut, po czym przetrzeć miękką gąbką lub szmatką. Nie szorować. Zmyć dokładnie zimną wojną, wytrzeć do sucha. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Nie stosować do czyszczenia niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa, konserwant (Pottasium Sorbate).

Anionic surfactant <5%, nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum, preservative (Pottasium Sorbate).

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Uwagi:

opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium