Diatomit Ziemia okrzemkowa Perma-Guard 1 kg

Producent: Bio Planet
Dostępność: średnia ilość
Cena brutto: 51,59 zł 51.59
ilość szt.

Opis

Ziemia okrzemkowa Diatomit Perma-Guard to naturalna substancja, która składa się ze skorupek jednokomórkowego fitoplanktonu. Pochodzi ona ze słodkowodnych złóż diatomitowych, które cechują się regularnym, cylindrycznym kształtem, twardością i świetną absorpcją płynów. Ziemia okrzemkowa działa destrukcyjnie na pasożyty i wirusy znajdujące się w ludzkim organizmie. Wspomaga, ona również, oczyszczenie przewodu pokarmowego i neutralizuje brzydki zapach z ust. Co więcej, ziemia okrzemkowa eliminując wolne rodniki, spowalnia starzenie się organizmu.

Możliwość zakupu w opakowaniu zbiorczym: 12 sztuk.

Sposób przyrządzania/Zastosowanie:

dorośli: - zacznij od spożywania 1 miarki dzienne (3 g) rozpuszczonej w szklance wody. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 5 miarek (15 g). Tempo zwiększania dziennej porcji i docelowa porcja zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kilku tygodniu. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub porcja zbyt duża zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5 g) i zacznij proces zwiększania porcji od początku. Stosuj produkt przez kilka miesięcy ( do 6 miesięcy). Pij 2litry wody dziennie.

dzieci (od 12 roku zycia) - maksymalna dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj od 0,5 (1,5 g) do 2,5 miarki (7,5 g) - tak więc stosowanie można zacząć od 0,5 miarki (1,5 g) lub jeszcze mniejszej porcji w zależności od własnego uznania i obserwacji dziecka. Jedna miarka odpowiada jednej płaskiej łyżeczce od herbaty.

Skład zalecanej porcji:

dorośli (ilość miarek - zawartość ziemi okrzemkowej): 1 tydzień: 1 miarka - 3 g; 2 tydzień: 2 miarki - 6 g; 3 tydzień: 3 miarki - 9 g; 4 tydzień: 4 miarki - 12 g; 5 tydzień: 5 miarek - 15 g (maksymalna dzienna porcja).

Dzieci (od 12 roku życia):

1 tydzień: 0,5 miarki - 1,5 g; 2 tydzień: 1 miarka - 3 g; 3 tydzień: 1,5 miarki - 4,5 g; 4 tydzień: 2 miarki - 6 g; 5 tydzień: 2,5 miarki - 7,5 g (maksymalna dzienna porcja).

Ostrzeżenia:

nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. Ziemia okrzemkowa z uwagi na właściwości wysuszające, może powodować ich suchość. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanego produktu, gdyż może to doprowadzić do podrażnień układu pokarmowego. Nie zaleca się stosowania produktu u osób w przypadku problemów z płucami i układem oddechowym lub astmą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciagu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt przeznaczony wyłącznie dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia. Nie zaleca sie stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży. Produkt ważny do spożycia bezterminowo.

Składniki:

100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna).

Sposób przechowywania:

w suchym miejscu.

Kraj pochodzenia:

Stany Zjednoczone.

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium