30 lat ABE Dystrybucja - spotkajmy się na Targach Jubileuszowych 0
30 lat ABE Dystrybucja - spotkajmy się na Targach Jubileuszowych

Początek firmy to 1992 roku - powstała jako hurtownia spożywcza i dystrybutor ciekawych, nowatorskich produktów. Przez 30 lat działalności firma zmieniła logo i siedzibę oraz zyskała nazwę ABE Dystrybucja.

W tym czasie firma tworzyła zespół doświadczonych, znających branżę specjalistów, a także budowała ofertę, w której pojawiły się zioła, produkty ekologiczne, produkty bezglutenowe, herbaty, kuchnie świata i szeroki wybór innych artykułów.

Doświadczenie, sprawdzone wartości i zasady, ale też poszukiwanie nowych dróg, ciągły rozwój, znajomość nowoczesnych trendów - w ten sposób tworzymy ofertę ABE Dystrybucja. która będzie atrakcyjna dla naszych Partnerów. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć produkty tradycyjne, ale również takie, które są poszukiwane, nowatorskie, oryginalne.

30 lat ABE Dystrybucja - świętujemy!

Z okazji 30 lat ABE Dystrybucji świętujemy w specjalny sposób. Już 2. czerwca spotykamy się na Targach B2B - na wydarzeniu pojawią się producenci różnych branż, którzy zaprezentują swoją ofertę. Goście Targów będą mieć niepowtarzalną okazję do spotkania z producentami artykułów spożywczych, produktów kuchni świata, zdrowej żywności, produktów ekologicznych oraz ziół i suplementów, a także do zadawania pytań oraz degustacji. 

Specjalne na Targi - atrakcje targowe

Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja to również specjalnie przygotowane dla Gości wydarzenia atrakcje. W strefie gastro profesjonalni kucharze pokażą, co ciekawego i smacznego można przygotować z produktów z oferty ABE Dystrybucja. Goście będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami i skorzystać z hitów cenowych, dostępnych wyjątkowo tylko tego dnia. Do udziału w Targach B2B zaprosiliśmy też ekspertów, którzy na wkładach podzielą się wiedzą o trendach w branży. 

Targi Jubileuszowe 30 lat ABE Dystrybucja odbędą się w wyjątkowej przestrzeni Starej Zajezdni w Krakowie. Zabytkowy budynek w sercu krakowskiego Kazimierza powstał w 1913 roku. Industrialne wnętrza łączą w sobie styl początku XX wieku, elementy secesyjne i nowoczesny design. Stara Zajezdnia to miejsce o szczególnym klimacie, który będzie współgrał z atmosferą Targów Jubileuszowych 30 lat ABE Dystrybucja.

 

Zespół Chili24 bierze czynny udział w Targach Jubileuszowych 30 lat ABE Dystrybucja. W związku z tym od 1. do 3. czerwca nie będziemy realizować zamówień, a kontakt z nami będzie utrudniony. Zapraszamy, żeby pilne zamówienia złożyć wcześniej. Dziękujemy za wyrozumiałość - wracamy 6. czerwca!

 

Zainteresowanych udziałem w targach B2B zapraszamy do kontaktu: targi@abe.net.pl

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium