Gron Balance, bo życie to czysta przyjemność 0
Gron Balance, bo życie to czysta przyjemność

Gron Balance nieustannie koncentruje się na działaniach proekologicznych, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Gron Balance to nie tylko marka, to przede wszystkim zdrowa, zielona równowaga.

Dania to niekwestionowany pionier i lider ekologii. Duńczycy są wizjonerami i innowatorami, którzy starają się wprowadzać ulepszenia w wielu dziedzinach. Wszystko segregują i wykorzystują. W Danii ogromne znaczenie ma nie tyle sam znaczek, ile fakt, czy firma faktycznie wspiera również proekologiczne działania na świecie.

To poczucie społecznej odpowiedzialności w stosunku do szeroko pojętej ekologii jest zakorzenione w duńskiej kulturze od lat. W związku z tym niezmiernie istotne są składniki, tworzące doskonały przepis. Używamy ich najczęściej w codziennym funkcjonowaniu: odżywianiu, higienie osobistej, pielęgnacji i ochronie całej rodziny, jak również w zakresie środków czystości. To decyduje o świadomych wyborach konsumpcyjnych.

 

Produkty Gron Balance w Chili24 - skandynawska jakość dla lepszego życia

 

 

Wszystkie produkty z serii Gron Balance są tworzone z szacunkiem i troską, aby dbać o zdrowie ludzi i równowagę w naturalnym otoczeniu. Dla zapewnienia najwyższej jakości, wszystkie produkty Gron Balance powstają w bliskiej współpracy z Duńskim Stowarzyszeniem Astmatyków i Alergików.

 

ORYGINALNE DUŃSKIE PRODUKTY DLA ZDROWIA I URODY

Produkty Gron Balance w oryginalnej duńskiej recepturze są dostępne w Polsce. Są to dokładnie te same produkty, co w Skandynawii. Produkty do prania i sprzątania Gron Balance to wspaniali pomocnicy domowi - dyskretni, bezzapachowi, skuteczni, uniwersalni. Gron Balance to również bezzapachowe, pielęgnacyjne kosmetyki dla całej rodziny, odpowiednie także dla dzieci i osób o wrażliwej, wymagającej skórze. Portfolio duńskiego producenta uzupełniają wysokiej jakości ekologiczne produkty spożywcze.

 

 

Do prania i sprzątania - czysta przyjemność z Gron Balance!

 

Równowaga pomiędzy zdrowiem a portfelem, integracja estetyki z funkcjonalnością - klienci to doceniają! Produkty Gron Balance  po raz kolejny zdobyły zaszczytny tytuł w plebiscycie Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2020, Dobra Marka 2021 czy Eko Marka 2021.To prestiżowe nagrody przyznawane przez konsumentów, które trafiają do produktów o doskonałej jakości, które zdobyły serce i zaufanie klientów. Takie nagrody otrzymują nieliczne firmy czy producenci. 

 

Kosmetyki Gron Balance - troskliwa pielęgnacja dla całej rodziny!

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium