Elovena to radość z jedzenia! 0
Elovena to radość z jedzenia!

Elovena Gluten Free to produkty bezglutenowe na bazie owsa, naturalne i czyste. To pyszny i zdrowy wybór zarówno jako posiłek jak i przekąskę w ciągu dnia. Z dodatkiem mleka, jogurtu, soku czy napoju roślinnego, będzie stanowić pożywne śniadanie, zapewniając dobrą energię na początek dnia.

 

Owsianki Elovena to bogate źródło błonnika, idealny i bezpieczny wybór dla osób mających problem z glutenem. Sprawdzone ziarna, produkcja i pakowanie w czystych warunkach to gwarantuje producent tych płatków i mąki owsianej. Pozwól sobie na jedzenie bez wyrzutów sumienia! Na... radość z jedzenia!

 

 

 

 

Wszystkie produkty Elovena GF mają Symbol Skrzyżowanego Ziarna jako źródło zaufania i zapewnienia, że produkt jest bezpieczny dla konsumentów, którzy są chorzy na celiakię lub eliminujących gluten z diety.

RAISIO ELOVENA- PRODUCENT Z PASJĄ.

Firma została założona przez fińskich rolników w 1939 roku. Siedziba znajduje się w Raisio, zachodniej Finlandii. Produkty Elovena są sprzedawane niemal na całym świecie! Dostępne są w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Ukrainie i Estonii. Raisio eksportuje swoje owsiane specjały do ponad 40 krajów!

Prawie 100 lat tradycji i doświadczenia w produktach na bazie owsa sprawiły, że Elovena jest najczęściej spożywaną marką owsianą w Finlandii. Udział w runku na poziomie 82% jest w pełni uzasadniony wysoką jakością produktów. Koncept Eloveny został bardzo pozytywnie oceniony przez konsumentów również w Polsce, nie mogło więc zabraknąć produktów Elovena w naszym sklepie internetowym.

 

 

 

 

Owocowe dodatki, świeże lub takie jak np. pulpa z mango, czy płatki róży w cukrze dodatkowo urozmaicą owsiankę. Polecamy też wersję z owocami liofilizowanymi, które znajdziesz w naszym sklepie.

Producent ma też w swojej ofercie gotową owsiankę z suszonymi owocami:

Raisio Elovena Płatki owsiane bezglutenowe z suszonymi malinami 200 g i w mniejszej wersji 20 g.

oraz nowość:

Raisio Elovena Płatki owsiane bezglutenowe z suszonymi truskawkami 200 g i w mniejszej wersji 20 g.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium