Black Friday - wykorzystaj kod rabatowy na zakupy w Chili24 0
Black Friday to idealna okazja do zakupów!

Black Friday 2021! Czarny piątek w sklepie internetowym Chili24.pl

Black Friday to idealna okazja do zakupów! Czarny Piątek oznacza wyjątkowe promocje, również w sklepie internetowym Chili24.pl! Specjalne rabaty i darmowa dostawa – u nas każdy może wybrać najlepszą promocję dla siebie.

Z okazji Black Friday 2021 proponujemy wybór – 15% rabatu lub darmowa dostawa! Dajemy każdemu możliwość wybrania najbardziej korzystnej dla siebie promocji.

  • Wpisz FRIDAYrabat4 – skorzystaj z rabatu 15% przy zamówieniu za minimalną kwotę 100 złotych.
  • Wpisz FRIDAYdostawa4 – wybierz darmową dostawę zamówienia powyżej 100 złotych!

Promocja z okazji Black Friday w sklepie internetowym Chili24.pl rozpoczyna się 26 listopada, a kończy o północy 28 listopada. Czarny Piątek w Chili24.pl trwa aż 3 dni!

Co z okazji Black Friday 2021 przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym?

Zobacz wszystkie promocje...(KLIK)!

 

Promocje na Black Friday

 

Jak zawsze na klientów Chili24.pl czeka szeroki wybór produktów – zdrowa żywność, kosmetyki naturalne, suplementy diety, herbaty, słodycze, oleje, produkty ekologiczne, bez laktozy, bezglutenowe, naturalne przyprawy, bakalie, przetwory i wiele, wiele więcej! W Czarny Piątek 2021 warto uzupełnić zapasy u nas.

REGULAMIN PROMOCJI „Black Friday 2021”

1. Organizatorem Promocji pod nazwą: „Black Friday 2021” jest ABE Dystrybucja Sp. z o. o. z siedzibą w Kokotowie 812D, kod 32-002, NIP: 679-317-99-64, dalej jako „Organizator”.

2. Czas trwania Promocji: 26 listopada do godz. 23:59 dnia 28 listopada 2021 roku.

3. Promocja prowadzona jest za pośrednictwem prowadzonej przez Organizatora platformy internetowej Chili24.pl, dostępnej pod adresem: www.chili24.pl („Platforma Internetowa”). Miejscem Promocji jest obszar, w jakim realizowane są zamówienia składane poprzez Platformę Internetową.

4. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, będących konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c., którzy spełnią warunki niniejszego regulaminu (dalej jako „Uczestnik Promocji” ).

5. Każdy Uczestnik Promocji ma do wyboru jeden rodzaj Promocji spośród dwóch dostępnych:

a) FRIDAYrabat4, który uprawnia do uzyskania rabatu w wysokości 15% na zakupy na platformie internetowej Organizatora, z wyłączeniem produktów przecenionych; kod dotyczy zamówień, których wartość przekracza 100 złotych (produkty będące w innej promocji cenowej nie są zliczane).

b) FRIDAYdostawa4, który uprawnia skorzystania z opcji darmowej przesyłki towarów zakupionych podczas zakupów na platformie internetowej Organizatora; kod dotyczy zamówień, których wartość przekracza 100 złotych.

6. Wymienione wyżej rabaty nie łączą się, to znaczy Uczestnik Promocji może skorzystać podczas jednorazowych zakupów z jednego kodu rabatowego.

7. Do udziału w Promocji niezbędne jest spełnienie łącznie następujących warunków:

a) Posiadanie w okresie trwania Promocji aktywnego konta zamawiającego na prowadzonej przez Organizatora Platformie Internetowej.

b) Wpisanie w trakcie składania zamówienia w polu „Mam kupon rabatowy” kodu promocyjnego, oraz wybranie opcji „Użyj”.

8. Uczestnik Promocji, który w okresie trwania Promocji spełni warunki, o których mowa w pkt. 7 powyżej, otrzyma rabat w wysokości 15% wartości zakupionego Produktu lub Produktów lub zostanie zwolniony z kosztów dostawy Produktu lub Produktów.

9. Kod rabatowy otrzymany w niniejszej Promocji nie podlega wymianie na gotówkę, ani zamianie na inny towar.

10. Skorzystanie z niniejszej Promocji nie łączy się z innymi promocjami cenowymi dostępnymi w okresie Promocji za pośrednictwem Platformy Internetowej.

11. Klient biorący udział w Promocji akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

12. Wszystkie treści dotyczące Promocji zawarte w materiałach informacyjno-promocyjnych mają jedynie charakter informacyjny. Moc prawną mają jedynie postanowienia niniejszego regulaminu.

13. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.

14. Reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać pisemnie, na adres Organizatora z dopiskiem: „Black Friday 2021”. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi pisemnie Uczestnika Promocji. Każda z reklamacji rozpatrywana jest indywidualnie przez Organizatora.

15. Treść regulaminu dostępna jest w siedzibie Organizatora, oraz na stronie internetowej: www.chili24.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium