Spotkajmy się na Targach Jubileuszowych ABE Dystrybucja! 0
Spotkajmy się na Targach Jubileuszowych ABE Dystrybucja!

Jubileusz 25 lat to okazja do świętowania. Firma ABE Dystrybucja, która powstała w 1992 roku, 25 lat swojego istnienia obchodzi w sposób wyjątkowy. 9. lutego w EXPO Kraków odbędą się Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja, jedno z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej i ekologicznej w regionie.

Ponad 100 wystawców, ponad 2 tysiące klientów i liczne atrakcje targowe – co dla uczestników wydarzenia przygotowali organizatorzy?

Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja to doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą producentów. Na stoiskach targowych pojawią się wystawcy branż, w których działa hurtownia ABE Dystrybucja – artykuły spożywcze, zdrowa żywność, superfoods, produkty ekologiczne, zioła i suplementy diety oraz kosmetyki naturalne. Goście wydarzenia wezmą udział w degustacjach oraz prezentacjach produktów na stoiskach i scenie głównej. Podczas Targów Jubileuszowych ABE Dystrybucja uczestnicy mogą spotkać się bezpośrednio z producentami, zadać pytania, wypróbować produkty oraz poznać ofertę różnych wystawców.

Podczas Targów Jubileuszowych produkty wystawców sprawdzimy w praktyce! W Strefie Live Cooking pojawią się znani Szefowie kuchni, którzy podejmą się niezwykłego wyzwania – będą gotować z produktów wybranych na miejscu przez uczestników. W Strefie Urody klienci przetestują peelingi i maseczki oraz skorzystają z drobnych zabiegów pielęgnacyjnych. Strefa Biznes to idealne miejsce na rozmowę i analizę ofert targowych przy najlepszej kawie. W Strefie Chillout stanie z kolei foodtruck.

Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja to także możliwość spotkania ze specjalistami w dziedzinie zdrowej diety, ziołolecznictwa i kosmetyków naturalnych. Na głównej scenie odbędą się wykłady tematyczne zaproszonych gości specjalnych. Znani blogerzy Naturalnie Naturalni poprowadzą warsztaty, podczas których uczestnicy wydarzenia stworzą naturalne kosmetyki. Świetną pamiątką z Targów Jubileuszowych będą również zdjęcia zrobione w fotobudce. Organizatorzy przygotowali też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja – będą z nami między innymi:

Mirosław Angielczyk – założyciel i właściciel firmy Dary Natury. Specjalista w dziedzinie ziół i ich właściwości. – Nie mam pamięci do twarzy, ale wystarczy, że raz zobaczę jakąś roślinę, a już ją kojarzę, wiem, gdzie mogę jej szukać – przyznaje Mirosław Angielczyk. Zapraszamy na spotkanie z pasjonatem i naukowcem, który o polskich ziołach wie niemal wszystko.

Julita Bator – autorka bestsellera „Zamień chemię na jedzenie” oraz innych książek, w których radzi, jak żyć zdrowo i naturalnie. – Wszystko, co zjadamy, wpływa na nasze poczucie szczęścia, dobrą kondycję albo ospałość, poprawia siły witalne albo zwiększa podatność na przeziębienia i grypę, sprzyja zdolności myślenia i koncentracji albo ją osłabia – uważa Julita Bator. Więcej o prawdziwym jedzeniu dowiemy się podczas Targów.

Miłosz Kowalski – Szef Kuchni Hilton Garden Inn Kraków Airport. Doświadczenie zdobywał w Mallory Court Hotel w Leamington Spa, odznaczonym gwiazdką Michelin 3 AA Rosettes, pracował jako Zastępca Szefa Kuchni w Ashorne Hill oraz w hotelu Radisson Blu w Krakowie. Zdobywca III miejsca w prestiżowym Hospitality Salon Culinaire w Birmingham, wydawca i felietonista portalu „Wszystko dla kucharzy” oraz współautor książki „Anglia – kucharska rzeczywistość”.

Naturalnie Naturalni – żyją w zgodzie z naturą, bez popadania w skrajności. Prowadzą bloga, a podczas warsztatów w całej Polsce uczą, jak samodzielnie wytwarzać kremy, mydła, kosmetyki i środki czystości. – Za naszą misje uznaliśmy nauczenie jak największej ilości osób w Polsce i na świecie, że mogą bardzo dużo rzeczy zrobić sami, lepiej, taniej i skuteczniej – przekonują Martyna Majewska i Szymon Odyjas, czyli Naturalnie Naturalni.

 

 

Warto też wspomnieć, że 1% od wartości zakupów netto dokonanych podczas Targów Jubileuszowych zostanie przekazany na budowę Centrum Edukacji, Diagnozy i Rehabilitacji w Krakowie przy ul. ks. Pawlickiego 1.

 

Przedstawiamy więcej szczegółów na temat atrakcji targowych:

 

O Targach Jubileuszowych ABE Dystrybucja przeczytacie u patronów medialnych wydarzenia: 

  • "Ekodostawcy"  pierwszy i jedyny magazyn branży ekologicznej w Polsce, który promuje zdrowe i świadome życie oraz kreuje ekotrendy. 
  • "Biokurier" – czasopismo oraz portal o produktach ekologicznych i rynku żywności ekologicznej w Polsce, skierowany do konsumentów, sprzedawców, dystrybutorów i rolników.
  • "Moja Harmonia Życia" – ogólnopolski miesięcznik o bogatej tematyce, związanej ze zdrowym i naturalnym odżywianiem, psychologią, rozwojem osobistym, naturą i ekologią oraz sferą ducha i filozofią.
  • "Żyj Naturalnie" – czasopismo, które powstało z pasji do zdrowego i naturalnego stylu życia, łączące najnowsze badania i odkrycia z mądrością Natury.

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium