Ekotyki - targi kosmetyków naturalnych, czy warto się wybrać? 0
Ekotyki - targi kosmetyków naturalnych, czy warto się wybrać?

Targi Ekotyki już po raz drugi zgromadziły miłośników naturalnych kosmetyków.

Nie mogło nas tam zabraknąć! Wciąż szukamy nowych marek i produktów, które wprowadzimy do oferty naszego sklepu. Interesujemy się wszystkim, co tylko może przypaść do gustu naszym klientom. Jesteśmy otwarci na specjalistyczne produkty komercyjnych marek, ale najbardziej chcemy skupić się na tych niszowych, nieznanych szerokiemu gronu odbiorców. Szczególnie zwracamy uwagę na lokalne, małe i duże rodzinne firmy z potencjałem, często jeszcze nieodkrytym.

Forum Przestrzenie, gdzie odbyło się wydarzenie, to bardzo kameralne i popularne wśród krakowian miejsce. W przerwie był czas na odpoczynek, dobrą kawę i coś smacznego. Świetna okazja, aby usiąść i w spokoju pomyśleć o dalszych zakupach.

 

 

Organizatorzy targów Ekotyki przygotowali stanowiska dla około 50 producentów i sprzedawców. Każdy uczestnik mógł wziąć udział w indywidualnych konsultacjach z dietetykiem i kosmetologiem. Przy kilku stoiskach, na przykład u Anabelle Minerals i Ecolore, panie mogły skorzystać z profesjonalnych porad wizażysty oraz wykonać makijaż. Zespoły stoisk były świetnie przygotowane i dobrze radziły sobie z zainteresowanymi, których w Forum Przestrzenie było coraz więcej.

 

Na targach pojawiło się wiele marek, o których słyszeliśmy po raz pierwszy... i na pewno nie ostatni. Naszą uwagę przyciągnęło kilka z nich.

 

Charyzmatyczna właścicielka firmy La-Le, razem z synem, z wielką przyjemnością dzieliła się swoją wiedzą na temat produktów i ich składów.

 

 

Podobnie było przy stoisku Zapach Ciszy, niewielkiej manufaktury spod Lublina.

Firma oferuje produkty naturalne, tworzone z pasją wyłącznie z naturalnych komponentów, takich jak naturalne oleje kosmetyczne i organiczne ekstrakty z roślin, które w większości właściciele uprawiają sami! Ich kosmetyki powstają w ciszy, a właściciele wkładają w ich powstanie dużo serca.

 Ma.Chon jest marką profesjonalnych kosmetyków używanych w SPA oraz w gabinetach odnowy. Pan Bartosz z wielką energią i dumą prezentował wszystkie swoje produkty. Naszym absolutnym hitem jest masło Shea-Mango, którego zapach jest nie do opisania!

 Stoisko Phytocode po raz kolejny urzekło nas prostą i niezwykle urokliwą aranżacją. Panie, cały czas z uśmiechem, sympatią i cierpliwością odpowiadały na wszystkie pytania oraz udzielały profesjonalnych porad.
                        

     

 

Lawenda Królewska zaprezentowała pięknie przygotowane stoisko. Przyciągające zapachy i piękne widoki nikomu nie pozwoliły przejść obojętnie.


 

Fresh&Natural to kolejna polska firma, która produkuje naturalne kosmetyki z naturalnych składników. Ich produkty są wyjątkowe i w pełni wegetariańskie, co potwierdza certyfikat Vege.

 Mydło Stacja to kolejny polski biznes, który zrodził się z wielkiej pasji. A wszystko rozpoczęło się... w starej szopie! Ich produkty to dowód na to, że marzenia same się nie spełnią, trzeba im pomóc. Mydło Stacja powstała z przekonania, że każdy zasługuje na to, co najlepsze. Zdaniem twórczyni marki powrót do natury jest świetną alternatywą dla chemii ze sklepowych półek.

 Mydła Sape są tworzone z zamiłowania do natury i prostoty. Inspiracją właścicielek firmy były piękno i surowość norweskich krajobrazów. Ich produkty powstają z miłości do naturalnych składników i tradycyjnych metod.

 

 

Dworzysk - Lawendowe pole, natura i drewno to ich codzienność. Mieszkają w sercu Puszczy Knyszyńskiej, blisko przyrody. Przy pomocy naturalnych metod uprawiają lawendę, a z drewna tworzą prawdziwe cuda!

 

 

Nie sposób opisać wszystkich wystawców, których zgromadziły Ekotyki, ale na pewno jeszcze o nich usłyszycie. Niecierpliwie czekamy na kolejne targi. Możliwość poszerzenia wiedzy i poznania nowych, ciekawych marek jest po prostu bezcenna.

               

                         

 

                     

                   

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium