100 % natury w wygodnej butelce! 0
100 % natury w wygodnej butelce!

Aromatyczna i naturalnie słodka zielona herbata Soti to zdrowie i orzeźwienie zamknięte w wygodnej butelce.
Soti Natural powstaje na bazie rzadkiego gatunku herbaty zielonej Gyokuro o dużej zawartości katechiny oraz antyoksydantów. Wartości te zostają zachowane dzięki natychmiastowemu suszeniu liści herbaty, które następnie zostają zaparzone. Dodatkowo, Soti Natural nie jest poddawane fermentacji, dzięki czemu herbata ta charakteryzuje się doskonałym smakiem, aromatem i ogromem cennych składników.
Co ciekawe, opracowanie właściwego sposobu parzenia zajęło producentowi cały rok! Okazało się, że równie istotna jak temperatura parzenia, jest jego głębokość i długość, a także rodzaj wody mineralnej. Soti Natural nie zawiera sztucznych słodzideł, konserwantów ani innych chemicznych ekstraktów. Kolejnym plusem jest zapakowanie napoju do wygodnych butelek, które można zabrać ze sobą wszędzie - do pracy, do szkoły, na zajęcia czy na trening.

Soti Natural to prawdziwie zaparzona herbata premium w butelce. 
                                                                             
Jasmin Pearl Tea to jaśminowa wariacja herbaty zielonej wyprodukowana na bazie wody, wysokogatunkowej herbaty i suszonych kwiatów jaśminu. 100 % właściwości, 100 % natury oraz 100 % komfortu!

To właśnie Soti Jasmin Pearl Tea otrzymają biegacze Poland Business Run w Krakowie. Producent przekazał herbatki, aby uczestnicy eventu mogli się orzeźwić  wzmocnić, a tym samym, pobiec jeszcze szybciej!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium