Chili24.pl
Opcje przeglądania

Pozostałe

Odkrywaj ciekawe produkty w Chili24

W sklepie internetowym Chili24 kupisz produkty o ciekawych właściwościach, których nie znajdziesz w każdym sklepie. To propozycje dla osób, które chcą żyć zdrowo i w zgodzie z naturą. Co możesz tutaj znaleźć?

Ziemia diatomitowa, czyli okrzemkowa, to rodzaj miękkiej skały, której głównym składnikiem jest krzem. Diatomit ma szerokie zastosowanie, można używać go w diecie, ale sprawdza się również w innych rolach! Ziemia okrzemkowa wykazuje właściwości oczyszczające. Stosowanie ziemi okrzemkowej jako suplementu diety jest bardzo proste – wystarczy bezpieczną ilość rozpuścić w odpowiedniej ilości wody. Diatomit może być również składnikiem zabiegów pielęgnacyjnych, na przykład peelingów – pomoże przywrócić skórze blask. Ziemia okrzemkowa przyda się również w domu, jako naturalne broń w walce z owadami. Sprawdzi się też jako składnik nawozów w przydomowych uprawach. Ma właściwości absorbujące wilgoć, więc odrobina diatomitu, umieszczona na przykład w lodówce, pozwoli pozbyć się wilgoci i zapachów.

Jeśli lubisz grillować i szukasz węgla oraz rozpałki, które są dobre dla środowiska, odwiedź sklep internetowy Chili24. Ekologiczny węgiel oraz rozpałka powstają z pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny, więc jeśli chcesz czerpać przyjemność z grillowania bez szkody dla planety, koniecznie sprawdź te produkty! Ekologiczne grillowanie będzie proste, wygodne, tak jak tradycyjny grill.

Cenisz wygodę i smak, ale zdrowie oraz przyroda też są dla Ciebie ważne? Dzielimy z Tobą te wartości. W sklepie internetowym Chili24 czerpiemy z tradycji i natury, w poszukiwaniu oryginalnych produktów, które zmienią Twoje życie na lepsze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium