Chili24.pl
O nas :)

Chili24 – ostra selekcja produktów.

To miejsce stworzone w rodzinnej atmosferze, z pasją i wiarą w to, że to co jemy i pijemy, jakich kosmetyków używamy ma ogromny wpływ na jakość naszego życia.

Wierzymy, że zdrowa racjonalna dieta nie tylko sprawia, że mamy więcej energii ale też pomoże nam wyleczyć, wspomóc leczenie wielu dolegliwości. W pielęgnacji ciała i włosów również ważne są składniki – najlepiej naturalne, ekologiczne, czyli takie, które poprzez swoje działanie wspierają organizm i jego funkcjonowanie.

Starannie dobieramy produkty do naszej oferty dokonując ostrej selekcji.

Zioła lecznicze, oleje tłoczone na zimno, suplementy, organiczne kosmetyki, produkty zbożowe, przetwory, unikalne produkty -wszystko w jednym miejscu.

Wysokiej jakości półprodukty do tworzenia własnych, unikalnych kosmetyków z uwzględnieniem potrzeb tylko Twojej skóry, specjalnie dla Ciebie.

Niczego nie sugerujemy i nie wytykamy błędów – pomagamy, udzielamy odpowiedzi na Wasze pytania.  Naszą misją jest propagowanie świadomych i naturalnych wyborów.

Na kanałach społecznościowych opisujemy własne doświadczenia z naszymi produktami oraz ich zastosowanie, często zaskakujące i  niekonwencjonalne.  Opowiadamy Wam o jedzeniu, orientalnej kuchni, smakach świata…  udostępniamy to co sami lubimy i kupujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja komputerowa
Sklep internetowy Shoper Premium